استفاده ازازن در درمان ویروسها

ازن تولید سلول های سفید خون را تحریک می کند ، که به مبارزه و محافظت از بدن در برابر ویروس ها ، باکتری ها ، قارچ ها و سرطان کمک می کند. سلولهایی که از نقص اکسیژن محروم هستند و قادر به از بین بردن مهاجمین خود نیستند. ازن درمانی میزان اکسیژن بدن را به میزان قابل توجهی بالا می برد.
سطح بین فرون از طریق ازن افزایش می یابد ، و هسته سیستم ایمنی بدن را افزایش میدهد. گاما بین فرون با ازن بسیار زیاد می شود. و مسئول سلولهای فاگوسیتیک است که عوامل بیماری زا را درگیر و از بین می برد. ازن باعث ترشح Interluekin-2 و تحریک آن میشود . که درحقیقت بخش دیگری از سیستم ایمنی بدن است.

برخی مطالعات ثابت شده است که تزریق ازن در خون اهدا شده می تواند ۱۰۰٪ از ویروس ها را از بین ببرد. ازن به دلیل خاصیت بیولوژیکی خاص خود ، دارای خصوصیات نظری و عملی است تا آن را به عنوان ویروس غیرفعال قوی ویروس هپاتیت  سی و  HCV انجام دهد ، که این امر نقش مهمی در درمان هپاتیت C دارد.ازن باعث افزایش انعطاف پذیری و کشش گلبول های قرمز می شود. این امر در عبور RBC از طریق مویرگهای کوچک و کارآیی تبادل گاز کمک می کند.ازن اجازه می دهد تا اکسیژن رسانی بهتری در بافت ها ایجاد شود. نتایج به دست آمده در چندین مطالعه نشان داده است که ازن در تنظیم متابولیسم اکسیژن رسانی تأثیر دارد.

ازن در متابولیسم سلولهای باکتری دخالت می کند و از طریق مهار و مسدود کردن عملکرد سیستم کنترل آنزیمیرابدست میگیرد . مقدارگاز واردشده ازن از طریق غشای سلولی شکسته می شود و این منجر به از بین رفتن باکتری ها می شود.

سودوموناس هپاتیت C

باکتری ها متفاوت از ویروس ها عمل می کنند. آنها موجودات تک سلولی کوچک هستند که به سلول میزبان احتیاج ندارند. با این حال آنها بسیار حیله گر هستند.برای زنده ماندن و تکثیر باکتریها به مواد مغذی بسیار خاصی نیاز دارند و برای رشد آنها به یک محیط خاص نیاز دارند. اگر آنها مواد مغذی مناسب را پیدا نکنند یا محیط مناسب برای نیازهای آنها مناسب نباشد ، به سادگی خواب زمستانی فرومیروند  و منتظر می مانند تا منبع غذایی مناسب به دست بیاید.

چگونه OZONE VIRUSES را ویران می کند؟
ویروس ها میکروب های بسیار ساده ای هستند ، آنها به خودی خود نمی توانند کارهای زیادی انجام دهند و در عوض به سلول میزبان احتیاج دارند. ویروس ها در داخل سلول میزبان قرار می گیرند و کنترل ها را به دست می گیرند ، پس از به دست آوردن آنها خیلی سریع ویروس های بیشتری را تکثیر کرده و وارد بدن می شوند.ازن با پخش شدن از طریق لایه پروتئینی به هسته اسید نوکلئیک ویروس ها را از بین می برد و در نتیجه باعث آسیب RNA ویروسی می شود. خانواده های زیادی از ویروس ها از جمله ویروس پولیو I و ۲ ، ویروس Rota انسانی ، ویروس Norwalk ، ویروس های Parvo ، هپاتیت A ، B ، Adenoviridae ، Picornaviridae ، ویروس پولیو ، Coxsachie ، ویروس اکو ، ویروس Rhino از بسیاری دیگر ، مستعد اقدامات ویروس کش هستند.

ازن همه عفونت های ویروسی را مهار می کند

 • با استفاده از ويروس استوماتيب وريزيول ،
 • ويروس آنسفالوميوكارديت ،
 • ويروس GDVII ،
 • استافيلوكوكوس اورئوس
 • Pseudomonas fluorescens
 • ابولا ويروس ،
 • ويروس انترو ،
 • سالمونلا تيفي موريوم ،
 • انتروپاتوژنيك Escherichia coli ،
 • Vibrio cholerae
 • Shigella flexneri

یک رویکرد معقول برای درمان عفونت اچ آی وی در مرحله اولیه با ازون تراپی (اتو هیموتراپی) ، سیتوکین های چگونه “التهابی” ممکن است نقش درمانی داشته باشند .منطقی به نظر می رسد که یک تحریک خفیف و متعادل کننده سیستم ایمنی بدن ممکن است مانع از تأخیر در انتقال کشنده به سمت تولید شایع سیتوکینهای نوع THTH شود. مشکل این است که چگونه سیستم ایمنی بدن را به روشی فیزیولوژیکی تحریک کنیم. اتومائوتراپی بهینه شده پس از مختصر نمودن خون در ازن ممکن است امروز ترفند برنامه ریزی مجدد سیستم ایمنی بدن را برای حفظ اچ آی وی در معرض خطر قرار دهد. روش اتوماسیون درمانی ساده ، ایمن ، ارزان و به احتمال زیاد از روشهای معمولی مؤثرتر است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.