استفاده ازازن در درمان روده

کلونوزون و رکتال انسداد ازن چیست؟

 یکی از اولین شکل های کاربردی در ازن درمانی است  .براساس تحقیقات حیوانات و یک مطالعه جامع پروکتولوژیک ، انسداد رکتوم با مخلوط گاز O3 / O2 به طور فزاینده ای به عنوان یک روش درمانی سیستمیک مورد استفاده قرار میگیرد ، و در حال حاضر به عنوان گزینه ای برای MAH میباشد . این روش انتخاب در کودکان است.کلونزون تراپی ترکیبی از هیدروتراپی روده بزرگ و به دنبال آن انسداد رکتال ازن یا بدون ایمپلنت است .نشانه های COLONOZONE چیست؟

 • سندرم روده تحریک پذیر (IBS) .
 • یبوست مزمن .
 • اسهال غیر قابل کنترل .
 • کاندیدیازیس .
 • SIBO .
 • عفونت های انگلی .
 • کولیت اولسراتیو و بیماری کرون .
 • پروکتیت .
 • فیستول و شکاف مقعد .
 • هپاتیت B و C .
 • برای ایمن سازی (روش مکمل در انکولوژی) .

چگونه اوزون درمانی مشکلات سیستماتیک را درمان می کند؟

گاز ازن از طریق رگهای رکتوم جذب می شود و از طریق بافت های نرم روده بزرگ پایین می آید. ازن از طریق رگ ها گرفته شده و به کبد و به تدریج به کل گردش خون منتقل می شود.

آیا COLONOZONE یا ازن رکتال دردناک است؟

هنگامی که دوزهاوپروتکلهای گاز ازن رعایت شود ، این برنامه بدون درد ، ساده و عملاً عاری از واکنش های جانبی است. انسداد رکتال از نظر علمی ثابت شده میباشد  و بسیار توصیه شده است . از انسولین رکتال O3 به طور فزاینده ای در کودکان ، پزشکی ورزشی ، سالمندان و به عنوان یک روش مکمل در انکولوژی استفاده می شود.

چه کسی کلونوزون درمانی را انجام می دهد؟

پزشکان متخصص هیدروتراپی روده بزرگ با آموزش در ازن تراپی و تحت نظارت  وقانون اعمال شده برروی روده ومعده ازن تراپی میتوانند به راحتی این عمل را انجام بدهند .

به چه تعداد درمان نیاز دارم وبا چه دوز درمانی ازن ؟

تعداد و دوز ازن با توجه به شدت وضعیت ، سن و وضعیت کلی سلامتی شما متفاوت است. دوز ازن می تواند به اندازه روزانه تا چندین بار در هفته باشد. ودر بعضی مواقع تا ۱۲ درمان طول می کشد.

اثرات مثبت ازن درمانی روده 

اثرات مثبت ازون درمانی در بسیاری از اختلالات دستگاه گوارش شرح داده شده است. ولی مکانیسم های اثر مثبت ازون درمانی به خوبی درک نشده است. درمان با مخلوط ازن / اکسیژن گردش خون سلولهای روده را تحریک می کند. تجویز ازن به داخل روده منجر به تأثیر معنی دار ترففی روده از تجویز خوراکی شده است .ازن باعث کاهش آسیب بافتی و افزایش فعالیت آنزیم آنتی اکسیدان میشود وهمچنین از متوترکسات روده جلوگیری میکند .
فلور روده عملکردی ، از نظر فیزیولوژیکی ، نشانه مهمی از یک ارگانیسم سالم است. بنابراین ، این یک متحد مهم برای عملکرد دفاع است. درمان با آب ازنیزه همراه با انسولین رکتال اکسیژن و مخلوط ازن باعث میشود که فلور روده عملکردی ، از نظر فیزیولوژیکی ، نشانه مهمی از یک ارگانیسم سالم میباشد. در حقیقت ، مشخص شده است كه میكروفلورای طبیعی نه تنها اولین مانع عفونت ها میباشد بلكه دارای كاركردهای دیگری نیز است كه به حفظ سلامتی انسان کمک می كند.بنابراین ، این یک متحد مهم برای عملکرد دفاعی است ، که از نظر میکروب های بیماری زا و باکتری های مضر به لطف تولید آنتی بیوتیک های طبیعی و باکتریوسین ها متضاد است.هنگامی که فلور فیزیولوژیک متعادل باشد و در همزیستی با ارگانیسم وجود داشته باشد ، برای هر دو سودمند خواهد بود ، و به آن Eubiosis.3 گفته می شود.
اکوسیستم میکروبی با ایجاد اختلال و تغییر تدریجی فلور میکروبی طبیعی با دیسبیوز برخورد خواهدکرد .
به عبارت دقیق تر ، این بیماری به عنوان دیسبیوز روده شناخته می شود ، و به مجموعه ای از علائم و اختلالات عملکردی دستگاه گوارش که می تواند در بیماری های درگیر اعضا یا سیستم های دور از روده بزرگ ، از طریق تکثیر لنفوژن میکروبی با مسدود کردن MALT و GALT.4 تکامل یابد.
در حقیقت ، یک مشکل بسیار متداول ، ناشی از تغییر عملکردی مخاط روده بزرگ و اصلاح فلور باکتریایی روده ، با تغییر در نتیجه ترکیب فلور باکتریایی ساکن در روده را نشان می دهد.اگر سطح وسیعی از مخاط دستگاه گوارش و ظرفیت عالی آن را برای جذب در نظر بگیریم ، می توانیم درک کنیم که تغییر شرایط روده باعث ایجاد بسیاری از مواد سمی (سموم) می شود ، که پس از گردش در مسیر خون و لنفاوی ، در قسمت های مختلف بدن اختلالات و آسیب های مختلف ایجاد می شود.در زیر به برخی از علائم اصلی دیسبیایوز اشاره شده است که عبارتند از :
هضم ضعیف ، تورم ، یبوست متناوب با دیسترس ، مخاط مدفوع ، تغییر خلقی ، اختلالات خواب ، کاندیدیازیس واژینال ، دیسمنوره ، استنی ، هالیتوز ، سردرد ، آلرژی ، و غیره ……میباشد .
تزریق مستقیم ازن به تومور 
کلیپ تومورهای مختلفی که با استفاده از پزشکی ازن درمانی تزریق  می شوند. فقط برای آموزش و اطلاع رسانی است ، بدون اینکه مورد توجه پزشکی قرار گیرد ، تلاش نمی شود. این کار با احتیاط شدید و با نظارت پرسنل پزشکی انجام شد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *