استفاده ازازن در کنترل وپیشگیری از سرطان

به عنوان پیشگیری: ازن درمانی
متغیر بودن الگوهای خواب ، برنامه های گیج کننده ، سطح اکسیژن پایین و هوای بازیافتی سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند و بیماری را دربدن ایجاد میکند ازن درمانی سیستم ایمنی بدن را قبل از ترک تقویت می کنند که به بدن کمک می کند تا با آلاینده ها و فشارهای محیطی بهتر مبارزه کند. ازون درمانی همچنین می تواند در ماه های زمستان به عنوان گزینه ای برای درمان وکنترل آنفولانزا کمک کند.

به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی: ازن درمانی
ساعات طولانی کار یا مقابله با پیری زودرس ، ازون درمانی گزینه ای است که باید در نظر گرفته شود. فواید این تقویت کننده اکسیژن برای سیستم ایمنی بدن ما میکند و جایگزین بسیار سالم تری نسبت به داروهای معمولی میباشد .همچنین ازن درمانی میتواند :

  • سیستم ایمنی بدن را تقویت کند .
  • به پاکسازی کبد کمک می کند .
  • درمان پشتیبانی از بیماران سرطانی .
  • مشکلات گردش خون را بهبود می بخشد .
  • به جلوگیری ومبارزه با عفونت ها کمک می کند .
  • برای ضد پیری مفید است. فرآیندهای پیری را به تأخیر می اندازد .
  • به مدیریت سندرم خستگی مزمن و استرس کمک می کند .

طی چندین دهه ، مجلات معتبر مقالاتی را در مورد ظرفیت ازن برای ایجاد آسیب مستقیم بر سلولهای تومور و همچنین برای تقویت اثرات رادیوتراپی (RT) و شیمی درمانی (CT) منتشر کرده اند. از این رو ، بسیاری از پزشکان از استفاده از آن در معالجه سرطان حمایت می کنند. به همین ترتیب ، اثرات ازون بر روی سلولهای تومور بسیار مثمرثمربوده در عمل بالینی ، معمولاً ازن با سلولهای توموری در تماس مستقیم قرار نمی گیرد. جدا از این ، ازن مکانیسم اثر غیرمستقیم مکانیسم های سازگار را تحریک می کند که می تواند با تأثیرگذاری بر سیستم ایمنی بدن ، جریان خون و اکسیژن رسانی و استرس اکسیداتیو باعث ایجاد مدولاسیون در ارگانیسم شود. این اثرات غیرمستقیم می تواند در درمان ضد سرطان همانطور که توسط برخی مطالعات پیشنهاد شده است ، به طور بالقوه سودمند باشد.  با این حال ، ارزش واقعی ازن به عنوان کمکی در انکولوژی تنها با انجام کارآزمایی بالینی که بطور اختصاصی به سمت تومورهای اختصاصی هدایت می شود ، و در شرایط کاملاً مشخص مانند مواردی که به وضعیت تومور و ویژگی های بیماران می پردازند ، قابل اثبات است.ازون درمانی یک درمان حمایتی معتبر برای خستگی در بیماران سرطانی است ، هم در طول درمان سرطان و هم در یک روش تسکین دهنده و بدون عوارض جانبی قابل توجه میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *