استفاده از ازن برای بهداشت پوست ومو

دنیای زیبایی با درمان های مختلف مو و پوست در حال رونق گرفتن است تا شما را زیبا جلوه دهد و همچنین تمام نواقصی را که پوست و مو دارید از بین ببرد. یکی از رایج ترین روش های درمانی امروزه درمان ازن برای پوست و مو است که به حفظ مو و بافت پوست ما برای طولانی مدت کمک می کند. این روش درمانی بسیار ارزان است ، در حالی که با دیگران مقایسه می شود و از این طریق همه می توانند انجام دهند.

همچنین ،درمان ازن و چگونگی فایده آن برای مو و پوست مفید است.

درمان قدرتمند ضد پیری :

درمان ضد پیری توسط اوزون انجام می شود و این به محو شدن چین و چروک ها و خطوط ریز کمک می کند. هنگامی که برای چند ماه امتحان می کنید ، شفافیت پوست و جوانی را به دست می آورید. رنگدانه ها و برآمدگی ها را کاهش می دهد .

رنگدانه ها و برآمدگی ها را کاهش می دهد:

رنگدانه Â از مواردي است كه با درمان ازن در برخي از ماهها قابل درمان است. اگر می خواهید از شر آنها خلاص شوید از ازن استفاده کنید.

آکنه را از بین می برد:
آکنه یک بیماری مزمن است و برخی می گویند راه حلی ندارد! برای چند ماه درمان ازن را امتحان کنید و مطمئن هستیم  که تمام مشکلات آکنه شما از بین می رود و پوست شما نرم نگهمیدارد .

 به کاهش منافذ باز کمک می کند:
منافذ باز مسئله دیگری است که با درمان ازن حل می شود.مخصوصا برای افرادی که پوستشان چرب میباشد .ازن به کوچک کردن اندازه منافذ باز تا حد زیادی کمک می کند.

 جلوگیری از آفتاب سوختگی مفید است:
درمان ازن به درمان آفتاب سوختگی و حتی برنزه شدن پوست کمک می کند. در اعماق پوست نفوذ می کند و با بهبودی پوست آفتاب سوختگی را از بین می برد.

شوره را از بین می برد:
شوره سر نتیجه پوست سر خشک و غیر طبیعی بودن آن دارد . بنابراین اگر یک محصول درمانی بتواند پوست سر را تغذیه و هیدراته کند ، می تواند شوره را تا حدی از بین ببرد. درمان ازن به هیدراتاسیون پوست سر کمک می کند و از این طریق شوره سر را از بین می برد.

 به کنترل ریزش مو کمک می کند:
ریزش مو با درمان ازن قابل درمان است و این یک واقعیت اثبات شده است. بسیاری از متعصبان زیبایی برای کنترل ریزش مو درمان ازن را انجام می دهند. رشد این مو نیز در صورت انجام این عمل ازن از نظر شرعی امکان پذیر است.

 به کنترل بیماری های مو و پوست سر کمک می کند:
به غیر از کنترل شوره سر و ریزش مو ، ازن برخی از بیماری های مو و پوست سر مانند: پسوریازیس ، درماتیت سبوروئیک ، طاسی و آلوپس را درمان می کند. حجم و تراکم مو را افزایش میدهد .

 مو و پوست سر را تغذیه کنید:
ازن به تغذیه مو و پوست سر کمک می کند وهمچنین به نرم و صاف کردن مو کمک می کند وباعث زیبایی مو میشود .

 گاز ازن در اواسط قرن نوزدهم کشف شد ، یک مولکول متشکل از سه اتم اکسیژن در یک ساختار پویا ناپایدار به دلیل وجود حالت های مزومریک است. اگرچه ازن  دارای اثرات خطرناکی است ، اما محققان معتقدند که این اثرات درمانی زیادی دارد. ازون درمانی بیش از یک قرن مورد استفاده قرار گرفته و به شدت مورد مطالعه قرار گرفته است. اثرات آن اثبات شده ، سازگار ، ایمن و با عوارض جانبی حداقل و قابل پیشگیری است.

کاربرد ازن در قالب یک حمام گازی O3 از طریق پوست از خود به عنوان عملی ترین 

و مفیدترین روش اثبات شده میتوان استفاده کرد. تمام فعالیت های بدن نیاز به اکسیژن دارد. بدن انسان ۲/۳ آب است. سلول ها با سوزاندن قند در اکسیژن برای بوجود آمدن وتأمین انرژی استفاده میکند.در صورت وجود اکسیژن کافی در سطح سلولی ، تنفس هوازی به تخمیر بی هوازی تبدیل می شود و مونوکسید کربن و اسید لاکتیک تشکیل می شود. بدن به راحتی نمی تواند خود را از مونوکسید خلاص کند (از برداشت هموگلوبین از برداشت اکسیژن تازه در ریه ها جلوگیری می کند). اسید لاکتیک می تواند در سیستم ایجاد شود که باعث تخریب آب بدن در اثر آلوده تر شدن آب بدن می شود. خون بار سنگین لجن را به همراه خواهد داشت و لنفاوی کثیف تری خواهید داشت  سرانجام سموم در چربی یا اندام ها ذخیره می شوند. ودرنتیجه

 

ایجاد سمی است – که علت اصلی آن کمبود هیپوکسی یا گرسنگی اکسیژن در سطح سلول است.

ازن تراپی شامل وارد کردن گاز ازن به بدن به هر روش پذیرش شده مانند انسداد ، آب آشامیدنی ، و سونا بخار است.

سونا بخار اوزون .
ازن یک اکسیدان قوی است. در طی اکسیداسیون در بدن ، مولکول اکسیژن اضافی آزاد می شود و O2 را ترک می کند. این باعث افزایش اکسیژن خون در بافت ها می شود و در عین حال اکسید کننده سموم دیگر نیز می شود.   سلولهای آسیب دیده یک پوشش آنزیمی در اطراف خود دارد که از آنها در برابر اکسیداسیون محافظت می کند. باکتری ها ، ویروس ها و غیره چنین پوشش خاصی ندارند. با وارد شدن ازن به بدن ، ویروس ها ، باکتری ها ، قارچ ها ، مخمرها ، قالب ها یا هر سلول سرطانی که با آن تماس پیدا می کند ، از بین می برد.سونا بخار یک درمان دوگانه را ارائه می دهد: ازون درمانی و هایپرترمی. فرد در یک کابینت بخار ، می نشیندو بخار گرم منافذبدن را باز می کند. ازن به راحتی قادر است از طریق پوست وارد بدن شود و به خون ، چربی و لنف نفوذ کند. از آنجا که بدن عرق می کند بیشتر سموم به سطح بدن آورده شده و از طریق منافذ خارج می شوند. ازن سونا به طور منظم درهفته ویا ماه میتواند با گذشت زمان ، با اطمینان بسیاری از بیماری های شایع راازبین ببرد.

جلسات  سونا به چه مدت و درچند جلسه باید انجام شود :

جلسه سونا باید ۳۰ دقیقه باشد. در صورت امکان برای بیماری های جدی ، به ویژه جلسات سرطان باید پنج روز در هفته باشد ، برای موارد وبیماریهای ساده تر ممکن است به دو یا سه بار در هفته کاهش یابد.